1. Andrejczuk Wiaczesław - Kleosin
  2. Biskup Daniel - Bodzentyn
  3. BUCHCIC ANNA - KIELCE
  4. Budzyń Rafał - Dąbrowa Górnicza
  5. Ciepiela  Patryk  - Kraków
  6. Cudziło  Łukasz  - Kielce
  7. Dębowska Ada -
  8. Duda Marcin - Kielce
  9. Dziupińska Dorota - Jedlnia Letnisko
  10. Farmas Dariusz - Kraków
  11. Filipiak Katarzyna - Kielce
  12. Furman Paweł - Radzyń Podlaski
  13. GAD MAŁGORZATA - WIŚNIOWA
  14. Gajewicz-Rogala Gabriela - Kielce
  15. Galikowska Karolina - Kielce
  16. Gałka Piotr - Pawłów
  17. Gębska Renata - Kielce
  18. Gębska Jolanta - Kielce
  19. Gorzkowski  Jakub  - Kielce
  20. Graczkowski Adam - Bieliny
  21. Graczkowski Łukasz - Bieliny
  22. Gratka Mirosław - Kojszówka
  23. Gratka Beata - Kojszówka
  24. Gratka Mirosław - Kojszówka
  25. Grudzień Anna - Nowy Staw
  26. Hurkała Robert - Bilcza
  27. Jackowski Tomasz - Bielsko-Biała
  28. Jan Gachowski - Opole
  29. Janek Sylwester  - Wierzbica
  30. JASKULSKI  Bartłomiej  - Kielce
  31. JĘDRYCHA Mariusz - Skierniewice
  32. Jędrycha Barbata - Skierniewice
  33. Kacprzycki  Olaf - Warszawa
  34. Katryński Wojciech - Piaseczno
  35. Kopka Łukasz - Zduńska Wola
  36. Kordowska  Bogusława  - Kraków
  37. Kordowski Piotr - Kraków
  38. KUBISIAK SŁAWOMIR - SKIERNIEWICE
  39. Laskowski  Marek - Skierniewice
  40. Lis Jan - Kielce
  41. Lisowska Ola - Skierniewice
  42. Lopatin Oleksandr - Lodz
  43. Łoskot-Fit Katarzyna - Masłów Pierwszy
  44. Maciejewski Robert - Kielce
  45. Maniewski Maciej - Zduńska Wola
  46. Mazur Krzysztof - Tarnów
  47. Mazur Iwona - Kielce
  48. Mazurek Monika - Krakow
  49. Mączka Katarzyna - Staszów
  50. Mączka Nikodem - Staszów
  51. Mądrzycka Edyta - Skierniewice
  52. Mądrzycki Arkadiusz -
  53. Mąkosa Konrad - Warszawa
  54. Męcina Anna - Końskie
  55. Michalak Beata - Opole
  56. Miechówka Agnieszka - Wolica
  57. Milczarczyk Dorota - Opoczno
  58. Miśta Przemek  - Kotórz Mały
  59. Moczarski Mirosław - Leżajsk
  60. Mróz Tomasz -
  61. Obara Michał - Kielce
  62. Ołub  Sławomir  - Skarżysko Kamienna
  63. Ołubiec Jacek - Ostrowiec świętokrzyski
  64. Pasek Wojciech -
  65. Patrzałek Grzegorz - Opole
  66. Paweł Dendera - Staszów
  67. Piekarki  Adam - Radom
  68. Piekarski Adam  - Radom
  69. Pietrasik Sylwester - Witosławice
  70. Rębisz Bogdan - Nowa Dęba
  71. Słoma Paweł - Brzegi
  72. Snopek Teresa - Kielce
  73. Spychala  Marzena  - Biała
  74. Spychala  Lesław - Biała
  75. Stefanowski Sylwester - Kielce
  76. Stępień-Walas Luiza - Staszów
  77. Szaniec Waldemar - Skarżysko-Kamienna
  78. Szot Magdalena - Kraków
  79. Szumińska Małgorzata - Alesandrów Łódzi
  80. Szumiński Paweł - Aleksandrów Łódzki
  81. Ślusarczyk Paweł - Śródborów
  82. Świtek Sylwester - Skarżysko - Kamienna
  83. Taisner Tomasz - Ruda Śląska
  84. Tambor Bartłomiej - Kielce
  85. Uss Jola - WADOWICE
  86. Warzecha Jarosław - Warszawa
  87. Wiatrowska Kinga - Staszów
  88. Wilanowski Krzysztof - WARSZAWA
  89. Wiśniewska Beata - Warszawa
  90. Wiśniewski Marek - Warszawa
  91. Wojciech Stępień - Sosnówka
  92. Wróblewski Jerzy - Warszawa
  93. Zaczkiewicz Konrad - Kielce
  94. Zakrzewski Damian - Kielce
  95. ZEMANEK ILONA - BIELSKO BIAŁA